Hakkımızda

Yaratıcılık bizim ana dilimizdir. Teknoloji ile ortam olarak ifade edildiğinde, sonuç zarif ve mükemmeldir. Kurumsal anatomi ihtiyaçlarınızı dinlemek için kulaklara sahip, hayallerinizi gerçekleştirmek için … ruhunuzu uygulamak için zihniniz var.

Biz Kimiz?

Sabahtech Bilgi Teknolojileri, müşteri memnuniyetine öncelik veren, müşterilerini teknolojik anlamda yukarılara taşımaya çalışan, genç ve dinamik kadrosuyla yeniliklere ayak uyduran ve bu yenilikleri projelerine ekleyerek müşterilerine yansıtan bir teknoloji firmasıdır.

Teknolojiler

Müşterilerimize rahat ve etkin kullanım ortamı sağlayabilmek için yazılım çözümlerimizin kalitesini arttıracak teknolojilere odaklanmaktayız. Bu amaçla mobil (tablet, cep telefonu vb.) ve bulut sistemlerine yatırımlarımızı yapmaktayız.

Şirketimiz ve çalışanlarımız, çeşitli platformlarda kullanılabilecek lisanslı ürünler ile birlikte açık kaynak kodlu yazılımlar geliştirmek için çabalamaktadır. Açık kaynak kodlarımızla içinde bulunduğumuz sektöre katkı sağlamaktayız.

Müşterilerimizin bilgilerini önemsemekte ve bu bilgilerin güvenliğini sağlamak için çeşitli yöntemler kullanmaktayız. Yazılımlarımızın güvenliğini arttırabilmek için durmadan çalışıp yeni geliştirmeler yapmaktayız.

Birçok yazılımın, kullanıcıların gereksinimlerini karşılamadığını ve hız ve veri doğruluğu açısından yetersiz olduğunu biliyoruz. Hedefimiz, %100 veri doğruluğu sağlayan, güvenilir ve kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümler geliştirmektir.

Hedefimiz

Yazılımlarımızın; Hatasız (bug free), Kullanıcı Dostu (user friendly), Hızlı (fast), Kararlı (stable) olması için çalışmaktayız. Bu prensipten hareketle kalıcılığı yakalamayı hedeflemekteyiz.

Referanlarımız

Open chat